HuzuraDogru.tv Mail Grubu
 
 
 
 

Hayırlı ve bereketli uzun bir ömür geçirmeniz düâsıyla,  arzederiz.

Sizi  günlük karmaşadan, stresten uzaklaştıracak, ferahlandıracak, bilgilendirecek, hislerinize tercüman olacak bir dünyaya davet ediyoruz.

Yılların sevilen programı huzura doğru programı artık internette. Yüzlerce sohbet ilahi belgesel videosu ile gönül dünyanıza hitap ediyoruz.

Davetlimizsiniz..

http://www.huzuradogru.tv/mailgrubu.asp

 web adresine girmeniz ve mail adresinizi yazıp ücretsiz üyelik teklifimizin onaylanması halinde, adı “günün huzur videosu” olan ve www.huzuradogru.tv internet sitemizde bulunan videolardan (güncel konular, ilahiler belgeseller, sohbetler), her gün birini seçip, linkini üye olanlara gönderiyoruz. Linke tıklandığında “günün huzur videosu” aramaya gerek kalmadan direkt karşımızda olacak...”

İsteyen herkesi bu huzur ailesinin bir ferdi olmağa davet ediyoruz.

Bu maili dostlarınıza, onlarında dostlarına göndermesi hususunda göstereceğiniz gayret büyük hizmetlere ve manevi seâdetlere sebep olacaktır inşallah..

Saygılarımızla  

düâ istirhamıyla

Katılımlarınızı bekliyoruz...

Huzura Doğru Program Ekibi

Google Gruplar Beta
HuzuraDogru.tv mail grubuna üye olmak için:
E-mail:  
Bu grubu ziyaret et

Bu şekilde üye olamayan,
bilgi@huzuradogru.tv adresine bildirirse,
üyeliği tarafımızdan yapılır.

 
 
Soru: Mail grubunuza üye olduğum halde, daha önce maillerim gelirken, şimdi neden gelmiyor?

Üyelik devam ettiği ve üyelik şekli “E-posta yok” şeklinde ayarlanmadığı halde mail gelmiyorsa, üyenin kullandığı posta sunucusu tarafından, mail grubumuzdan gönderilen mailler engellenmiş olabilir. Genelde iş yerlerine ait mail adreslerinde böyle olabiliyor. Böyle değilse, maillerimiz “Spam = Junk mail = Önemsiz/Gereksiz E-posta” klasörüne gitmiş olabilir. Bu klasörü kontrol edip, oraya giden maillerimizi “Güvenli / Spam değil” olarak işaretlemek gerekir. Ayrıca hotmail adreslerinde de genelde problem olabiliyor. Hotmail adresiyle üye olup da mailleri alamayanlar, başka mail adresleriyle üye olabilirler. Mail grubu için Google kullandığımız için, yine Google mail adresi olan Gmail kullanılırsa, belki ulaşması daha kolay olur.
 
 
 
 
Dinimizİslam.com HakikatKitabevi.com
Osman-Unlu.com TurkTakvim.com
HuzurPinari.com NamazVakti.com